Pantene

Pantene

Pantene

Näete iga päev vaeva, et teie juuksed näeksid kaunid välja? Juuksed peavad taluma palju erinevaid protseduure, mis aga kahjuks neid väsitavad. Pesemise, kuivatamise, kammimise, samuti vihma, päikese ja õhusaaste mõjul juuksed pleegivad ja kaotavad loomuliku sära. „Pantene“ kannab hoolt selle eest, et teie juuksed oleksid siledad ja ilusad. Kasutades koos šampooni ja palsamit, aitab toitev „Pantene Pro-V“ koostis, mis sisaldab „Amino-S-i“, juustel saavutada 7 tugevate juuste tunnust (pehmus, kohevus, sära, painduvus, vähem murdumist, hargnenuid otsi ja sõnakuulmatust), kaitstes juukseid kammimise ja vormimise ajal tekkivate kahjustuste eest.

 


Kas teadsid, et lausa kaks kolmandikku naistest ei kasuta regulaarselt palsamit sellepärast, et nad kardavad, et see muudab nende juuksed raskeks? Õhukesed või kiirelt rasvaseks muutuvad juuksed kahjustuvad kergelt ja vajavad lisahoolitsust. Kuid paljud palsamid muudavad juuksed raskeks, surudes need vastu pead.

Tänu Pantene Pro-V õhkkergele vahtpalsamile on juuste niisutamine liikunud uuele tasemele. Õhkkerge vahttekstuur sisaldab šampanjale sarnaseid mulle, mis vabastavad palsami kandmisel juustele võimsalt niisutavad koostisosad. Spetsiaalselt õhukeste või kiirelt rasvaseks muutuvate juustega naistele loodud vahtpalsam imendub koheselt juuksekiusse, niisutades juukseid täielikult, ilma neid raskeks muutmata.

Kasuta Pantene õhkkerget vahtpalsamit samamoodi, nagu kasutad oma tavalist palsamit! Pärast šampooniga pesemist kanna seda juustele juurtest otsteni ja loputa pärast välja. Väga kerge vaht tungib sügavale juustesse ja niisutab neid väljast ning seest, jätmata mittesoovitud jääke, mis võivad muuta õhukesed juuksed raskeks. Teie juuksed on kergelt kammitavad, muutuvad pehmeks kui siid ja langevad õhuliselt.