Oral-B Braun

Oral-B Braun

Oral-B Braun

Oral-B pakub mitmesuguseid hambaharjaotsakuid vastavalt teie suutervise vajadustele. Kuidas elektrilist hambaharja kasutada? Niisutage harjaotsakut ja kandke sellele hambapastat. Pange hambahari suhu ja lülitage sisse. Juhtige harjaotsikut aeglaselt hambalt hambale. Enne järgmise hamba juurde liikumist hoidke hambaharjaotsakut paar sekundit paigal. Puhastage nii igemeid kui ka hambaid, esmalt välis- ja seejärel siseküljelt, lõpuks puhastage närimispinnad.

Hambaarstid soovitavad vahetada harjapead iga 3 kuu tagant. Indikaatorharjased annavad märku harjapea vahetamise vajadusest.

Oral-B PRO CrossAction elektrilise hambaharjaga saavutate võrreldes tavalise hambaharjaga kliiniliselt tõestatult parema puhastamise. Hambaarstide soovitatud CrossAction hambaharjaotsik ümbritseb iga hammast 16-kraadise nurga all olevate harjastega ning selle 3D puhastava toimega vibreerimine, keerlemine ja pulseerimine lagundab ning eemaldab 100% rohkem hambakattu kui tavaline hambahari. Käepidemes sisalduv taimer aitab teil harjata hambaid 2 minutit, nagu hambaarstid soovitavad. Ja mis kõige parem, selle toob teieni Oral-B – number 1 kaubamärk, mida kasutavad hambaarstid kogu maailmas. Ühildub järgmiste hambaharja varuotsikutega: CrossAction, 3DWhite, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone ja Dual Clean.

 • Kliiniliselt tõestatud 3D puhastus võngub, pöörleb ja pulseerib, eemaldades hambakattu paremini kui tavaline hambahari.
 • Ühest laadimisest piisab enam kui üheks nädalaks.

Oral-B Vitality 3DWhite elektriline hambahari pakub kliiniliselt tõestatud suurepärast puhtust võrreldes tavalise hambaharjaga. 3DWhite harjapea on inspireeritud professionaalsetest hambahoolduse tööriistadest ja on loodud iga hamba puhastamiseks. Sellele on spetsiaalselt disainitud poleeriv otsik, mis aitab eemaldada pindmiseid plekke samas, kui harjased eemaldavad hambakattu. See on ideaalne hammaste puhastamiseks ja valgendamiseks. Taimer aitab hambaid harjata 2 minutit, nii nagu hambaarstid soovitavad.

 • Harjapea vibreerib õrnalt ja lõhub hambakattu ning eemaldab selle.
 • Loomulik hammaste valgendamise efekt.
 • Ühest laadimisest piisab 5 päevaks.

Oral-B Vitality Cross Action elektriline hambahari pakub kliiniliselt tõestatud suurepärast puhtust võrreldes tavalise hambaharjaga. Cross Action harjapea professionaalsetest töövahenditest inspireeritud disain ümbritseb iga hammast 16 kraadise nurga all olevate harjastega ning 2D puhastus võngub ja pöörleb paremaks hambakatu eemaldamiseks kui tavaline hambahari. Taimer aitab hambaid harjata 2 minutit, nii nagu hambaarstid soovitavad.

 • 2D puhastus võngub ja pöörleb, eemaldades hambakattu paremini kui tavaline hambahari.
 • 7600 pööret minutis.

HOIATUS:

 • Kontrollige regulaarselt ega juhe ei ole kahjustatud. Kahjustatud või rikkis seadet ei tohi kasutada.
 • Toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla kolmeaastastele lastele. Seade ei ole mõeldud kasutamiseks lastele ega füüsiliselt või vaimselt vähemvõimekatele inimestele, kui puudub nende ohutuse eest vastutava isiku järelevalve. Üldiselt soovitame hoida seadet lastele kättesaamatus kohas. Jälgida, et lapsed seadmega ei mängiks.
 • Kui seade on maha kukkunud, tuleb harjapea enne järgmist kasutust välja vahetada isegi siis, kui kahjustust ei ole näha.
 • Ärge pange ega hoiustage laadijat kohas, kust see võiks vanni või kraanikaussi kukkuda. Ärge pange laadijat vette ega teistesse vedelikesse. Ärge võtke vettekukkunud seadet veest välja. Eemaldage see kohe vooluvõrgust. Ärge püüdke toodet muuta ega parandada. See võib tekitada tuleohtu, elektrilööke või vigastusi.
 • Ärge asetage ühtki muud objekti seadme või laadija avaustesse. Ärge katsuge pistikut märgade kätega. See võib anda elektrilöögi. Vooluvõrgust eemaldamisel hoidke alati kinni pistikust, mitte juhtmest.
 • Kasutage seadet ainult sihtotstarbeliselt vastavalt käesolevale juhendile. Ärge kasutage lisaosi, mis ei ole tootja poolt soovitatud. Kui saate ravi mistahes suuõõne haiguse vastu, pidage enne toote kasutamist nõu hambaarstiga.