Blend-A-Med

Blend-A-Med

Blend-A-Med

„Blend-a-med“ PRO·EXPERT COMPLEX PROTECTION

See aitab ennetada hammaste lagunemist ning võidelda igemeprobleemidega, eemaldab hambakattu ja pindmisi plekke, aitab ennetada hambakivi ja ülitundlikkuse teket ning värskendab hingeõhku. See on kõik võimalik tänu uuenduslikule koostisele, mis kombineerib süsteemis nimega Fluoristan fluoriidi, tina, tsingi ning ränioksiidi.

„Blend-a-med“ PRO·EXPERT CLINIC LINE

15 aastat laboratoorseid uuringuid, 70 kliinilist ja teaduslikku katseeksperimenti ning registreeritud rahvusvahelised patendid- kõik see võimaldas blend-a-med ja Oral-B instituudi teadlastel luua Stannous Complex tehnoloogia, mida sisaldab Clinic Line Gum Protection hambapasta. Stannous Complex on tänu fluoriidi, polüfosfonaatide ja stabiliseeritud tina kombinatsioonile läbimurre igemeprobleemidega võitlemisel.

„Blend-a-med“ 3D WHITE LUXE

See aitab 5 päevaga eemaldada kuni 90% plekkidest. See kasutab kolmeastmelist valgendavat koostist, mis hõlmab endas keemilist ja mehaanilist puhastust ning aitab ennetada uusi plekke.

 „Blend-a-med“ 3D WHITE

3D White hambapastas sisalduvad uuenduslikud aktiivsed valgendavad osakesed ulatuvad kõikide hamba pindadeni, sealhulgas hambavaheliste pindadeni. Räni sisaldus tagab turvalise ning efektiivse hammaste valgendamise. Selles sisalduv naatriumfluoriid ennetab hammaste lagunemist, sellel on taasmineraliseeriv efekt ning see taastäidab hambaemaili kaltsiumiioonide ning fosfaatidega.

„Blend-a-med“ COMPLETE 7

Blend-a-med COMPLETE 7 hambapasta koostis muudab selle antibakteriaalseks vahuks, mis jõuab ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, pakkudes laiaulatuslikku suuõõne kaitset. Antibakteriaalne vaht: eemaldab kuni 99% bakteritest, kaitseb hambaid.