Aussie

Aussie

Aussie

„Aussie“ juuksehooldusvahendid Austraaliast on leidnud tee miljonite naiste südamesse  … ja juustesse. Kas olete kuulnud imelisest „kängurušampoonist“, mis on löönud laineid New Yorgis ja Londonis? Vaid mõne aastaga on need juuksehooldusvahendid leidnud palju fänne. Nüüd saab neid tooteid osta ka Eestis.

„Aussie“ juuksehooldusvahendid on loodud selleks, et saaksite teha seda, mida tahate ja nautida iga päeva nii, nagu soovite, kuid teie juuksed näeksid selle juures alati välja suurepärased, olles hoolitsetud vahenditega, mis sisaldavad maagilisi komponente Austraaliast, nagu makadaamiapähkli õli, eukalüpt, humal, metsiku virsiku ekstrakt ja palju muud.

Iga „Aussie“ pudel on eriline. Vanadel retseptidel põhinev koostis teeb kahjustatud ja kammimisest nõrkade või jonnakate juustega imesid. Hooldades juukseid „Aussie“ juuksehooldusvahenditega, näete, et need on teie juustele suureks abiks.

 


Aussie Miracle’i kuivšampoonid – Tehtud! Panime aja purki! Avasta aussielikkus koos

Miracle’i kuivšampooniga ja paku oma juustele kõike, mida need vajavad – alates kohevusest ja lõpetades värvikaitsega – ning võida lisaaega hommikul voodis vedelemiseks. Ja mis peamine, unusta valged ebemed, sest Aussie kuivšampoonidega ei jää sinu juustesse mingeid jääke! Tulemuseks on imeliselt värsked juuksed!

Päevadeks, mil pead valmis olema ... juba tund aega tagasi:

  1. Raputa,
  2. Pihusta juuksejuurtele 30 cm kauguselt,
  3. Masseeri juustesse,
  4. Kammi välja,
  5. Tantsi!

 


Juuksehooldussari „AUSSIE Miracle Nourish“ toidab ja kaitseb juukseid keskkonnamõjude eest. Kuivade ja kahjustatud juuste hooldussari, mis sisaldab eukalüpti ekstrakti. Vaid mõni tilk vahendit niisutab ja toidab juukseid ning muudab need kergesti kammitavaks.

Kuivade kahjustatud juuste kosmeetikasarja „AUSSIE Miracle Moist“ tooted sisaldavad Austraalia makadaamiapähkli õli. Šampoon on loodusest pärit imelise toimega. See koosneb ainetest, mis tungivad kuivade ja kahjustatud juuste struktuuri, aitavaid neid toita ja siluda. Kas sinu juuksed vajavad toitu? Palsami imelised koostisosad tungivad kuivade ja kahjustatud juuste struktuuri, nii et juuksed muutuvad siledaks, pehmeks ja hoolitsetuks.

Juuste kosmeetikasari „AUSSIE Mega Instant“ on ette nähtud igapäevaseks kasutamiseks. Tooted sisaldavad salapärase Austraalia taime Anigozanthos Flavidus (känguru käpp) ekstrakti. Šampooni võib kasutada iga päev. Šampooniga pestud juuksed ei muutu raskeks ja on väga kuulekad. Palsamit sobib kasutada iga päev. See ei muuda juukseid raskeks, on kergesti juustest väljapestav. Juuksed muutuvad väga pehmeks ja läikivaks.

Juuste kosmeetikasari „AUSSIE Colour Mate“ on ette nähtud värvitud ja sõnakuulmatutele juustele, mis vajavad lisatähelepanu. Toode sisaldab maitsvate Austraalia metsikute virsikute ekstrakti. Šampoon annab tänu erilisele koostisele värvitud juustele terve välimuse ja aitab säilitada juuste hea seisundi. Tänu oma unikaalsele koostisele lisab palsam juustele läiget. Intensiivne palsam erilist hoolt vajavatele värvitud juustele toidab neid sügavalt ja värskendab juukseid.