Lenor Unstoppables

Lenor Unstoppables

Lenor Unstoppables

Lenor Unstoppables on otse pesumasina trumlisse lisatavad lõhnagraanulid, mis sobivad kõikidele riideesemetele ja pakuvad lisavärskust siis, kui esmane värskus kaob. Tulemuseks on kõige kauem kestev värskus, mida oled kunagi kogenud. Tänu sellele, et Lenor Unstoppables lisatakse pesule pesutsükli alguses, jõuavad aroomid pesukiudude vahele kinnituda ning hakkavad aja jooksul aeglaselt vallanduma. Lisa neid oma pesumasinasse enne iga pesukorda.  Lenor Unstoppables lõhnagraanulid pakuvad kuni 12 nädalat lisavärskust kapis hoiustatuna. Lõhnagraanulid hakkavad toimima juba pesutsükli alguses ja tänu sellele kinnitub riidekiudude vahele rohkem aroomi.

Kuidas neid kasutada?

  • Vala need otse pesumasina trumlisse ja pesu saab värske aroomi.
  • Need sobivad kõikidele värvidele, materjalidele ja masinatäitele, eriti spordirõivastele ja käterättidele.
  • Lisa pesuvahend ja oma lemmiktoode pesuloputusvahendite hulgast nagu tavaliselt.

Saad lõhna isikupäraseks muuta, kui lisad oma lemmiktoodet Lenori pesuloputusvahendite hulgast. Lenor Unstoppables on saadaval kolme erineva lõhnaga.

  • Lenor Unstoppables Fresh – mereteemalise iseloomuga lõhn, mis sisaldab veetaolist segu seebielementidest, mineraalidest ja liiliast ning on sädelevate mereroheliste tipunootidega.
  • Lenor Unstoppables Lavish – luksuslikust kvaliteetparfüümist inspireeritud aroom, mis sisaldab rikkalikult kreemjat gurmeesegu virsikunootidest ja punastest roosidest.
  • Lenor Unstoppables Bliss – eksootiline kokteil punastest marjadest ja kirsist, mis on hoolikalt segatud valgete jasmiiniõite buketi ja puuderjalt magusate virsikulõhnaliste põhjanootidega.