Lenor

Lenor

Lenor

Lenor usub, et kauakestev imeline aroom on tähtsaim, nii et lase Lenori asendamatul aroomivalikul sobiv meeleolu luua.

  • Kauakestev loodusest inspireeritud värskus.
  • Teie rõivastest eraldub kogu päeva jooksul värskusehõngu (kandmisel 12 tunni jooksul).
  • Vähendab kortsumist, hõlbustab triikimist, vähendab kuivamisaega ja staatilisest elektrist tingitud liibumist.
  • Rõivad on kandes pehmed ja mugavad.

Nautige muretut ja siirast mõtet olla loodusele lähemal, mis võib muuta teie päeva lilleliseks tantsuks uue siidipuuõitega Lenoriga. Looduse ja puidu hõnguga Lenor Silk Tree Blossom annab teile õrna ja õdusa tunde, mis ülendab ja kirgastab teie meeleolu. Vaimustage ja ergutage oma meeleolu selle meeltülendava lõhnaga. See rikkalik ja õndsalik lõhn parandab meeleolu ja äratab teie meeled.

Vaigistage ümbritsevad helid, hingake sügavalt sisse ja lõõgastuge koos Lenori loodusest inspireeritud sheavõi lõhna ja kauakestva värskusega. Valge muskuse ja merevaigu soe ja sametine lõhn hellitab teie meeli nagu mõnus kallistus. See varjab teid kaitsvalt päeva askelduste eest ja täidab teie hinge mugavus- ja heaolutundega. Toitke oma hinge selle rikkaliku, kreemja lõhnaga. See soe ja lohutav lõhn annab teile heaolutunde.

Põgenege igapäevarutiinist ja tundke värskust uue Lenor Deep Sea Mineralsiga. Selle puhtad veelised elemendid mähivad teid mere headusse ja loputavad teie pingelise päeva teilt maha. Virgutage oma meeli, nagu stressivabal päeval mererannal, koos loodusest innustatud Deep Sea Minerali kosutava kauakestva värskusega. Rahustage oma meelt ja hinge selle kosutava lõhnaga. See värskendav lõhn uhub minema teie pingelise päeva ja lõdvestab teie meeli.

Ükskõik kas tahad end tunda rahulikult ja lõõgastunult või hoopis värske ja erksana- sinu jaoks on olemas sobiv Lenor. Proovi neid kõiki ja avasta oma lemmik!