Fairy

Fairy

Fairy

Fairy nõudepesuvedelik pakub puhastusjõudu, mille peale võib nõusid pestes loota. Fairy võimas koostis puhastab kergelt rasva nii lauanõudelt ja klaasidelt kui ka pottidelt ja pannidelt. Iga tilk peseb rohkelt rasvaseid nõusid ning aitab sul säästa. Saadaval laias valikus erinevate lõhnadega, näiteks sidruni, apelsini, õuna ja granaatõuna lõhnad, ning erinevates suurustes.

Fairy Sensitive nõudepesuvedelik pakub puhastusjõudu, mille peale võib nõusid pestes loota. Fairy võimas koostis puhastab kergelt rasva nii lauanõudelt ja klaasidelt kui ka pottidelt ja pannidelt. Iga tilk peseb rohkelt rasvaseid nõusid ning aitab sul säästa.

Fairy Platinum nõudepesuvedelik pakub Fairy parimat puhastust kolmekordse toimega raskesti puhastatava rasva vastu. Fairy Platinum on saadaval kahe erineva lõhnaga - Arctic Fresh ja Lemon & Lime. 

 

Fairy

Fairy All-in-One nõudepesumasina kapslitel on esimesel korral puhastamise toime ning nende koostis saab hakkama ka kõige keerulisemate ülesannetega, pannes sinu nõud puhtusest särama. Nende hästi lahustuvad ümbrised lahustuvad palju kiiremini, kui tableti kujul olevad pesuvahendid ning need hakkavad koheselt toimima. Lisaks on neid uskumatult kerge kasutada.

Fairy Platinumi puhastusjõud annab sulle enesekindluse teha söögiks ükskõik mida soovid, sest tead, et need suudavad puhastada isegi rasva filtrist, muutes nõud ning nõudepesumasina säravpuhtaks. Nende hästi lahustuvad ümbrised lahustuvad palju kiiremini, kui tableti kujul olevad pesuvahendid ning need hakkavad koheselt toimima.

 

Fairy