Ariel

Ariel

Ariel

Suur jõud väikeses kapslis! Pesukapslitel „Ariel 3in1 PODS“ on unikaalne mitmeosaline struktuur, seetõttu säilivad selle koostisosad stabiilsena ja eraldi, kuni masin jõuab vastavasse pesemisfaasi, ning omavad eriti kontsentreeritud pesemisjõudu. Kolmeosaline pesemiskapsel, millel on „kolm ühes“ jõud, puhastab sügavuti, eemaldab plekid ja muudab värvid erksamaks. Uuenduslik kile sulab veega kokku puutudes täielikult ja plekid kaovad mõjusate tehnoloogiate laia spektri tõttu.

Suurepärane valgete ja värviliste pesude pesemiseks ka jahedama veega – kapslid sulavad juba 30 °C juures. Tagab teie riiete särava puhtuse ja säilitab materjalide pehmuse ka tundlikule nahale. Nagu ka kõiki teisi pesuvahendeid, palume kapsleid hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

 

„Arieli“ vedel pesemisvahend ühendab pulbri laitmatu plekieemaldusjõu vedela pesuvahendi eelistega. Pulber ja vedelik ühes vahendis ei jäta kangastele mingeid jääke, kaitseb erksaid valgeid ja värvilisi kangaid ja nende värve ning omab unikaalset plekkide töötlemise kaant, mis aitab pesta ja eemaldada raskesti puhastatavad plekid ja õigesti doseerida vedelat pesuvahendit.

Pesupulber „Ariel“ eemaldab plekke laitmatult juba esimesest korrast – nüüd on see muudetud veelgi paremaks, et saavutada ideaalsed pesemise ja valgendamise tulemused ning säilitada suurepärased plekieemaldusomadused, mida on väärt teie riided.

Et saavutada parim tulemus, juhinduge doseerimisõpetusest, mis on esitatud pakendil.