Ambi Pur

Ambi Pur

Ambi Pur

"Ambi Pur" spray "Odourclear" tehnoloogiaga kõrvaldab tugevad ebameeldivad lõhnad. Paljudel teistes õhuvärskendajates on ohtlikud gaasid kuid Ambi Pur sisaldab looduslikku aerosooli. "Ambi Pur" õhuvärskendaja on nagu sõõm värsket tuult.

 


"Ambi Pur" elektriline õhuvärskendaja "Odourclear" tehnoloogiaga kõrvaldab tugevad ebameeldivad lõhnad kuni 90 päeva järjest. Tavapärase õhuvärskendaja kasutamisel võite lõhnaga  harjuda ja enam ei tunne lõhna. "Ambi Pur 3Volution" õhuvärskendaja pihustab lõhna automaatselt ja regulaarselt iga 45 minuti järel, vahetades kolme erineva lõhnavariandi vahel. Nii tunnete alati värsket lõhna.

 


"Ambi Pur" auto õhuvärskendaja "Odourclear" tehnoloogiaga kõrvaldab teie autos tugevad ebameeldivad lõhnad ja pihustab meeldiva aroomi kuni 70 päeva. Erinevalt paljudest teistest autode õhuvärskendajatest "Ambi Pur" ei ole mitte ainult lõhn, vaid see tõesti neutraliseerib ebameeldivad lõhnad ja täidab auto imeliste aroomidega. Saate reguleerida lõhna intensiivsust vastavalt oma vajadustele.

"Ambi Pur" õhuvärskendajad väikestele ruumidele neutraliseerivad ebameeldivaid lõhnu sellistes kohtades nagu tualettruumid, koridorid või riidekapid. Toode ei vaja patareid, pistikud. Lõhn püsib kuni 60 päeva.