Lastele ja väikelastele

30.10 - 05.11.2018
Kauplustes: SELVER

Kas see saab olla parem?

Osta Pampersi tooteid vähemalt 20 euro eest ja saad infoletist kingituseks Pampersi mähkmekoti!

Kas see saab olla parem?
Reeglid

1.                         Perioodil  30.10.2018  kuni 05.11.2018 (kaasa arvatud), (edaspidi Kampaania Periood) toimub tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldaja koostöös Selveriga on Mworks Eesti OÜ, registrikood   11638183, asukoht   Veerenni 24, Tallinn,  e-post [email protected], telefon 53 400 133 (edaspidi Kampaania Korraldaja). Kampaania tellija (edaspidi Tellija) on Sanitex OÜ, registrikood 11931003, asukoht Graniidi tee 1, Rae küla, Harjumaa 73310.  

2.                         Kampaanias osalevad Selveri Järve, Pirita, Tondi, Peetri, Keila ja Viimsi kauplustes müüdavad kõik Procter & Gamble brändi Pampers tooted.

3.                         Kampaanias osalevad kõik isikud, kes on ostnud Kampaania Perioodil ajavahemikul  30.10.2018 kuni 05.11.2018 (kaasa arvatud) või kuni Kampaani lõppemiseni punktis 6 nimetatud juhul,  (edaspidi Kampaania Ostuperiood) ükskõik millisest punktis 2. nimetatud Selveri poest korraga  ükskõik milliseid Kampaania Tooteid väärtuses vähemalt 20 eurot.

4.                         Kampaania auhindadeks on Pampers õlakotid igaüks väärtusega 9,40 EUR. Auhindu on kokku 180 tk.

5.                         Igaüks võib saada nii mitu auhinda, kui mitu korda on ta sooritanud Kampaania ostuperioodil nõuetele vastavaid oste. Iga Kampaania Toote ostu tõendava tšekiga saab osaleda Kampaanias ühe korra olenemata sellest, mitu Kampaania Toodet korraga osteti.

6.                         Auhindade arv on piiratud ning Kampaania kestab kas kuni Kampaania Perioodi lõpuni või kuniks auhindu jätkub. Kampaania lõppemisest enne Kampaania Perioodi lõppu seoses auhindade otsalõppemisega teavitatakse www.tarkvalik.ee  veebilehel, kus märgitakse ära ka Ostuperioodi kehtivuse ja Kampaania kehtivuse viimane päev.

7.                         Auhindu väljastatakse kampaanias osalevate Selveri kaupluste infolettidest ostu tõendava tšeki alusel kuni 12.11.2018. Võitja, kes ei ole hiljemalt 12.11.2018 oma auhinda välja võtnud, kaotab õiguse auhinnale.

8.                         Auhinna vastuvõtmine võib võitjale kaasa tuua lisakulusid (sõidukulud auhinna kättesaamise kohta või muud konkreetsetest asjaoludest sõltuvad kulud jmt). Auhinna vastuvõtmisega seotud lisakulusid võitjale ei kompenseerita, võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

9.                         Kampaania Korraldaja tasub Kampaaniaga seotud maksud seaduses ettenähtud ulatuses ja korras. Kampaanias Osaleja ei pea ise seoses auhinna saamisega mingeid täiendavaid makse tasuma.

10.                       Kampaanias osalemiseks isikuandmeid ei koguta ega töödelda.

11.                       Kampaanias osaleja poolt Kampaania korraldamise tingimuste eiramise, samuti muude ebaõnnestumiste korral (näiteks võitja ei vaata www.tarkvalik.ee  veebilehelt kampaania tingimusi jmt), mis ei ole tingitud Kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Kampaania Korraldaja Kampaanias osalejate auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

12.                       Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

13.                       Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele meedia ja kodulehe vahendusel.

14.                       Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Kampaania Korraldajale tema postiaadressil või e-posti aadressil [email protected]. Pretensioonidele vastatakse hiljemalt 1 kuu jooksul. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.tarkvalik.ee. Üldteavet loosimise kohta saab telefonil 53 400 133. Number on kasutusel tööpäeviti kella 10:00 kuni 15:00.